QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP a Vista

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Příspěvekod jenda.69 v úte úno 20, 2007 02:34

Teď jsem nainstalil český Visty, počítač na ně moc nemam (Athlon 2600+, 512MB RAM...) a QIP mi jede v pohodě, sice při ukončení Windows napsal něco, že QIP chce součást systému, která není k dispozici ale jinak jede v pohodě...
Obrázek
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod cardi v úte úno 20, 2007 06:22

jenda.69 píše:Teď jsem nainstalil český Visty, počítač na ně moc nemam (Athlon 2600+, 512MB RAM...) a QIP mi jede v pohodě, sice při ukončení Windows napsal něco, že QIP chce součást systému, která není k dispozici ale jinak jede v pohodě...


jj tu chybu co pises psal taky :) QIP mi jel taky jinac v poho ale ja myslel jine veci atd ale to neresim :) nemelo to plynulost jako xp to je jasne a proto muzu cekat na new PC :D a urcite bych chtel videt nekoho kdo by u toho zustal ze se pc sam od sebe resetne a clovek ani nevi cim to je hh (modra obrazovka cela a rr) takze asi tak :)
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Příspěvekod Návštěvník v úte bře 06, 2007 16:19

jenda.69 píše:Teď jsem nainstalil český Visty, počítač na ně moc nemam (Athlon 2600+, 512MB RAM...) a QIP mi jede v pohodě, sice při ukončení Windows napsal něco, že QIP chce součást systému, která není k dispozici ale jinak jede v pohodě...


Jo, taky mi to hlasilo :) Stacilo nainstalovat pres MSIE Macromedia Flash Player a do ?:\Windows\system32 nakopirovat "flash.ocx". No .. a je klid :)
Návštěvník
 

Příspěvekod cardi v úte bře 06, 2007 19:13

mam klid sem back na xp a pohoda :) nez budu mit new pc coz bude jeste trvat :D
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Předchozí

Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron