QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Skrytí Qipu 2012 před kolegy

Skrytí Qipu 2012 před kolegy

Nový příspěvekod baltazar-B » pát 21. prosinec 2012 17:20

Ahoj všem,

chtěl bych požádat zkušenější o radu, použivám QIP 2012, mám Win 7 x64. Přes Qip jedu icq a profil na Facebooku, ale potřebuji co nejvíc skrýt před očima kolegů a šéfa, že mi QIP běží.. V práci žádný softwarový monitoring práce na pc nemáme, ale kolegové mi k PC chodí a na monitor vidí, tak potřebuji vždy rychle Qip shodit do hlavního panelu.

Snažil jsem se vypnout všemožná upozornění na cokoliv, ale netuším, jak vypnout oznamování kravin od Facebooku, protože mi najednou třeeba vyjede z hlavního panelo okno jako že se nejde připojit na facebook chat, že mne někdo olajkoval fotku a podobně, což by byl průšvih, kdyby to vyjelo zrovna v okamžiku, kdy by mi někdo stál u monitoru.

Lze i nějak změnit vzhled ikony v hlavním panelu? Prostě jde mi o to, co nejvíc skrýt, že mi Qip běží a když je schovaný, aby na sebe nijak neupozorňoval..

Děkuju za rady
baltazar-B

Re: Skrytí Qipu 2012 před kolegy

Nový příspěvekod JindNovo » pát 21. prosinec 2012 17:43

Bohužel, FB protokol neumožňuje zrušení upozornění. Možná by mělo vliv zrušení takových upozornění přímo od FB, jenže tím si vlastně zakážeš upozornění úplně.

Z hlavního panelu bohužel aplikaci neodstraníš (za školních let jsme tento problém řešili automatickým schováváním). Stejně tak ze systray vedle hodin, tam jej jde pouze schovat do roletky.
Změna ikon by šla, jsou součástí skinu, musel by se v něm však někdo pohrabat.
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod keyboo » pát 21. prosinec 2012 19:27

Zdravím, sice už na qipu moc nejedu, ale když to shodíš pomocí funkce Anti boss. Tak stále vyskakují upozornění?
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod baltazar-B » pát 21. prosinec 2012 22:19

Ahoj, to jsem upřímně v tom antiboss nezkoušel, dočetl jsem se, že by mohlo pomoci přistupovat na chat facebooku přes jabber

Zkusil jsem to a zatím to vypadá ok, jen nevím proč, ale když si přejmenuji kontakty na fcb v jabberu, tak po vypnutí a zapnutí změny zmizí :-(
baltazar-B

Nový příspěvekod keyboo » pát 21. prosinec 2012 22:57

Schválně zkus to, v nastavení si zaškrtni globální hotkey (pokud nemáš) a pak pomocí ctrl+F11 resp. F12 - schováš qip, že není vidět krom správce úloh.
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod H.O.L. » čtv 3. leden 2013 20:36

Zapni Globální hotkey, poté zmáčkni CTRL+F12 a QIP se ti schová (není vidět ani ve start liště, upozornění nevyskaskují a zprávy se přijímají normálně). Jediné jak v AntiBoss módu odhalíš QIP je přes správce úloh.
Můžeš využít CTRL+F11, kdy pro obnovení QIPu musíš zadat přihlašovací údaje.
H.O.L.
Nováček

Nový příspěvekod keyboo » čtv 3. leden 2013 21:21

H.O.L : Honíš příspěvky nebo co zkoušíš?
keyboo
Uživatel QIPu

Zpět na Podpora