QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Infium

Mimo téma

Infium

Nový příspěvekod Pivoth » čtv 9. květen 2013 22:16

Jak já rád vzpomínám když jsme čekali na Infium a den co den už to mělo vyjít a stále nic... Žije moje parta kolem Keybíčka, Pafa, Černý Lišky a spol?
<3 a strasne moc... bohuzel jedina laska co me nezradi je QiP.... mozna ale dobre:)) Pamatuj tedy, QiP ti nikdy nerekne ne.... jinak cekuj http://krypl-team.borec.cz <3
CO JE ŠPATNÉ NA SEXU ZEZADU? BÝT VEPŘEDU
Pivoth
Růžový prase

Re: Infium

Nový příspěvekod keyboo » sob 11. květen 2013 9:03

Někdo i žije, taky vzpomínám na ta nedělní noční čekání na vydání prvních NB. Co Ty, jak žiješ? :)
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pivoth » sob 11. květen 2013 9:52

Tak to jsem rad ze nekdo jeste vzpomene na stary dobry casy.. Ja ziju momentalne od desiti k peti.. No spis od peti do minus deseti :) Co ty?
<3 a strasne moc... bohuzel jedina laska co me nezradi je QiP.... mozna ale dobre:)) Pamatuj tedy, QiP ti nikdy nerekne ne.... jinak cekuj http://krypl-team.borec.cz <3
CO JE ŠPATNÉ NA SEXU ZEZADU? BÝT VEPŘEDU
Pivoth
Růžový prase

Nový příspěvekod keyboo » sob 11. květen 2013 10:12

Jak je to možné, já bych to viděl, že si držím 8 na 10° stupnici. Škola, holky, život?
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Martin J. - Cetelon » čtv 16. květen 2013 21:56

[quote="Pivoth"][/quote]
No vidíš, a já dneska čekám akorát na vejplatu, a den co den by měla přijít a nic :-( Chodí jen jednou měsíčně...

(Spadám-li do party)Jinak já osobně nežiju, pohřeb byl tuším před rokem ;-)
:ff:Obrázek
Win XP Pro SP3, Win 10, QIP 2012 9380, ESET Smart Security 8.0.304.1, Mozilla Firefox 43.0, Mozilla Thunderbird 2.0.0.24
Martin J. - Cetelon
Moderátor

Nový příspěvekod Pafo » ned 4. srpen 2013 18:36

Pafo take zit... :) Jen je trosku presedlany na placenou podporu, tak uz ani neni chut po praci spustit PC, jsem spis na smartphonu, prectu par clanku a ende .. Jinak dlouhodoby vztah, prace narocna, ale bavi :) jsem rad, ze jste zivi :)
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 24. září 2013 22:37

Pivoth píše:Jak já rád vzpomínám když jsme čekali na Infium a den co den už to mělo vyjít a stále nic... Žije moje parta kolem Keybíčka, Pafa, Černý Lišky a spol?

Žijem, ale kde ty starý dobrý časy jsou :-) Dnes takhle sleduju vývoj akorát u ReactOSu a komunikátor je v dnešním FB/Twtr/Gtalk/WhatsApp/... rozdrobeném světě už zase jenom nástroj místo zájmu. Mám to tak trochu podobně jak Pafo, akorát místo na podpoře dělám ve vývoji. Co tvá hudební kariéra? :-)
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Zpět na Mimo téma