QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Volba IM

Mimo téma

Volba IM

Nový příspěvekod kein_nick » stř 4. září 2013 20:56

Zdarec po delsi dobe!

Mam jaksi problem vybrat IM .. No ja vlastne ne, Pafuv black vytvor na posledni devitce mracku jede spolehlive.
Ale potrebuju mati hodit neco na 64kovy widle 8. Zkusila bych tam dat normalne ten mracek, co mam ja, ale nvm, jestli to pojede i na 64 WIN.
Posledni dobou svet IM nesleduju .. Objevilo se neco noveho, neco jednoducheho s CZ, co umi XMPP a icq (ano, ne kazdy si necha vymluvit jeho pouzivani ... uspech je, ze se dokaze prihlasit i na jabbera) ..
Vim, ze je doba FB, G+ a podobnejch vylomenin, ale doufam, ze se najde nekdo, kdo to deni v IM jeste nejak sleduje.
Jak jsou na tom QIPy? Ten by asi taky zkousla ..

PS: davam to mimo tema, tak snad to nejak nevadi ..
PS2: mracek = miranda

Diky
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Re: Volba IM

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 24. září 2013 23:08

Ahoj :-)
Díval jsem se, a krom mráčku se ještě pořád snaží mimo jiné i ve světě ICQ prosadit pár věcí - těžko říct, nakolik jsou jednoduché, zkoušet je radši snad ani nechci :D U rovněž zdarma, ale omezených variant jsem se ani pořádně neprokopal ke screenshotům - jestli nechtějí, abych věděl, do čeho jdu, tak do nich nechci jít. Zbývá jich jen málo, jsou opensource a měly by fungovat i na Windows 8:
  • Instandbird - používá části Firefoxu, který na Win8 funguje
  • Jitsi - používá Javu, která funguje skoro všude :D
  • pomalu se taky vyvíjí Miranda NG (přijde mi to jako kdyby Miranda IM byla QIP 2005 a Miranda NG byla QIP Infium), která Win8 očividně podporuje už podle obrázku
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Re: Volba IM

Nový příspěvekod kein_nick » čtv 26. září 2013 23:13

Ahoj :)

No o Mirande NG tak nejak nvm, co si myslet, pac nova Miranda IM porad vychazi .. Nvm, nezkoumala jsem to.
Instantbird jsem kdysi zkousela ja sama, nvm, asi bych ji ho tam nedavala.
Jitsi se priznam, ze neznam, urcite na nej mrknu a mozna i vyzkousim :)

Dik za reakci, uz mi to tu prislo, ze sem nikdo nechodi a neprijde :)
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Zpět na Mimo téma