QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Zlepseni fora...

Pravidla, informace, hlášení chyb, vzkazy pro a od admina, návrhy na zlepšení fóra

Moderátoři: Lms, GasThan, PCMark, Moderátoři

Příspěvekod Smoke v pon kvě 28, 2007 17:11

Jé tak se na mě nezlobte :( :( :(
Uživatelský avatar
Smoke
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 208
Registrován: ned úno 04, 2007 12:31
Bydliště: Cheb

Příspěvekod Tomík v pon kvě 28, 2007 17:13

Smoke píše:Boha jeho, nejdřív tu byl nějakej vopičák co dělal problémy a tedka se tu handrkujete s moderátorama už se hoďte do klidu a prostě jak to Admini (s moderátorama) dohodnou tak to bude a tečka. :wink:


dobra tedka jak Smoke prohlasil ja se do tohoto thematu distancuju a nekdy se nezapojim chtel snazil jsme se to nejak rozume udelat tak aby se to tady zlepsilo, ale jak tak chapu tak nadarmoh.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod PCMark v pon kvě 28, 2007 18:40

Tomík píše:Kazdy komu je 15 tak uz je zodpovedny. Ale ja jsme pro veci privylegia uzivatelum. ne velikat ale nejaky veci by mohli byt.

Mi není 15 let.

Uživatelé nemůžou rozhodovat o chodu fóra, ale jejich názor mě zajímá.

A jsem rád za všechny, kdo zde podali nějaký návrh na moderátora.
http://forum.eicq.cz - navštiv nové fórum o alternativách k ICQ
www.swmag.cz - technologický magazín
www.edownload.cz - download server
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
 
Příspěvky: 414
Registrován: čtv srp 31, 2006 10:09
Bydliště: Hlučín, Ostrava

Příspěvekod Tomík v pon kvě 28, 2007 18:43

jak uz sjem podokt uz se nebudu zasahovat do thematu moderator na tomtu foru ale přislo me ze tomu tak neni. bohuzel přislo me to tak.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod ++JeSuS++ v pon kvě 28, 2007 18:51

PCMark píše:
Jistě vás všechny zajímá můj názor, takže:

Admin nerozhoduje o vás, protože forum nepatří uživatelům.

To je sice pravda, ale forum bez uživatelů je tak trochu zbytečné, no ne? :)
You live 4FUN
Uživatelský avatar
++JeSuS++
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte led 16, 2007 00:47

Příspěvekod DreamWalker v pon kvě 28, 2007 19:15

Ludia, nie ze vznikne nejaka hadka. Skutocne nepatrim k ludom, ktori sa niekam pchaju. Nemam silu sa s niekym uzmierovat, dost som jej minul napriklad na Zuzanku, rozhodne sa mi nechce tym vsetkym prejst opat. Su tu ludia, co ma maju radi, napriek tomu, ze ma poznaju len kratko. Verim, ze som tu par ludom pomohol. Su tu vsak aj ludia, ktori ma radi nemaju, ci uz na to maju nejake dovody (ktore by som si rad vypocul), alebo proste potrebuju niekoho, do koho mozu krasne zosypat svoju zlu naladu. Nemienim sa nikam pchat, porieste si to medzi sebou, porieste si to so mnou cez pm/icq/mail, porieste si to ako chcete, len nech nie som povodcom/dovodom nejakeho konfliktu. Rozhodne nemam chut ani nastvat Jendu tym, ze by som sa niekam hrabal.
Osobne s vela Markovimi a Jendovimi nazormi i rozhodnutiami nesuhlasim. Niekedy mam pocit, ze uplne zabudaju, ze forum nie je o vojenskej discipline, uctievaniu pana administratora (som tvoj boh, na Zemi niet ineho boha), ale hlavne o clenoch. Velmi by ma zaujimalo, ako by to tu vyzeralo bez toho, na co sa prave stazujete - vecnych dotazov, otazok, problemov... Asi by tu bolo dost ticho, keby nebolo co riesit.

Cize zhrniem to: Prispievat na fore mozem aj bez toho, aby som mal neviem ake pravomoci. Xeeleemu mozem napisat pm, ked sa mi nieco nevidi. Ak mam znasat Jendovu nevrazivost, nech ju radsej znasam ako 'Uzivatel QIPu'.

Verim ze aspon niekto si precital moje silne slova az do konca. ))
Obrázek
Uživatelský avatar
DreamWalker
International QIP Support
 
Příspěvky: 760
Registrován: ned dub 01, 2007 16:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod PCMark v pon kvě 28, 2007 19:46

Tato debata se ubírá bohužel špatným směrem ... :(

Ano jedním z kriterií výběru moda je i to, že nemá problémy s ostatními členy fora (a teď nebudu řešit čí je to vina).
Já se domnívám, že já osobně nemám problém s kýmkoliv tady na foru vyjit.
Dreamwalker nemusí mít strach, že by byl původcem nějakého konfliktu mezi vedením fora - protože není.
Práce moderátora přináší více starostí než radosti a je to čestná funkce. Proto neočekávám, že má někdo enormní zájem o tuto funkci. Nemám pocit že by se někdo někam snažil hrabat.
Forum samozřejmě není o vojenské disciplíně, ale zároveň si tu taky nikdo nemůže dělat vše co se mu zachce. Někdo nad tím musí dohlížet, svůj volný čas obětuji foru, protože ho mám rád.
Rozhodně se necítím jako nějaký bůh a neočekávám nějaké uctívání nebo něco podobného.
Vůbec nechápu jak taková běžná věc jako je výběr moderátora, dokáže rozpoutat tolik emocí.
Pokud by o všem rozhovali uživatelé, tak by forum špatně skončilo. To prostě nejde.

Jsem si plně vědom toho, že bez uživatelů by forum nemohlo existovat. Názor uživatelů mě zajímá, jejich podměty se vždy zabývám, ale nakonec stejně rozhodnu podle svého nejlepší vědomí a svědomí tak, aby toto rozhodnutí bylo tím nejlepším pro forum.
http://forum.eicq.cz - navštiv nové fórum o alternativách k ICQ
www.swmag.cz - technologický magazín
www.edownload.cz - download server
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
 
Příspěvky: 414
Registrován: čtv srp 31, 2006 10:09
Bydliště: Hlučín, Ostrava

Příspěvekod Xeelee v pon kvě 28, 2007 20:01

PCMark: naprosty souhlas.

vazne ho neuctivam
oooh promin velky admine pokud jsem se te nejak dotknul ;)
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod HanyZ v pon kvě 28, 2007 20:17

taky souhlas ! a už by té debaty myslím stačilo ne ? :?:
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Tomík v úte kvě 29, 2007 06:16

Mel bych dva navrhy ja jsem tuhle debatu zacal jsem tak trochu za to malinko zodpovedny a nechci aby tady nejakdo byl znepřateleny kuli tomu ze ho ten a ten tam nechce a ze ma tamty a tamty dopovedi na foru. byl bych pro aby se tato debata ukoncila a s novim moderatorem/ry se pockelo. A nebo tato debata bude muset pokracovat tak dlouho jak bude pořeba az ten nekdo kdo se citi jak BUH odstoupi nebylo miřeno na tebe PCMark myslim ze tady je jich takovich vic. tak pokud si neuvedomi jak svim chovanim tady tomu skodi a nebo si docili sveho. V každem připade uz jsem se do teto dizkuse zapojil az moc a od teto dizkuze jsem odstoupil proto ze se to nekomu nelibylo protoze jsem se nechoval jak sparvnmy ,,uctivac bohu". a k tomu ja se nikdy nesnizim to raci tohle forum opustim bude me to mrzet budu muset sve chyby na qipu resit sam bohuzel, ale takovi kolektiv to by me nedelalo dobre. Tak bude se stane neco na jedne strane a nebo na druhe a nebo tadle debata bude bude muset tak dlouho pokracovat tak jak to bude nutne. Bohuzel.

PS: timto bych si ZATIM nechtel nikho znepřatelit,
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod PCMark v úte kvě 29, 2007 06:55

Takže radši LOCK.

Pokračování tohoto tématu opravdu nemá smysl ...

Pokud budete mít někdo nějakou rozumnou připomínku k fóru, tak mi pošlete SZ a nebo si založte nové téma.

Děkuji za pochopení.
http://forum.eicq.cz - navštiv nové fórum o alternativách k ICQ
www.swmag.cz - technologický magazín
www.edownload.cz - download server
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
 
Příspěvky: 414
Registrován: čtv srp 31, 2006 10:09
Bydliště: Hlučín, Ostrava

Předchozí

Zpět na Pochvaly a připomínky fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron