QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Ruské znaky v okně zprávy

QIP PDA Windows

Moderátoři: Lms, GasThan, Moderátoři

Ruské znaky v okně zprávy

Příspěvekod Vojtík v sob bře 17, 2007 19:25

Nainstaloval jsem QIP na PDA HP iPAQ 6500 včetně české lokalizace. Překvapilo mě však, že když z ICQ přijmu zprávu s českými znaky, objeví se místo nich znaky azbuky. To jsem se kromě volby písma v okně zpráv pokusil vyřešit tak, že v adresáři QIP-PDA/Fonts jsem soubor ICQRus.ttf nahradil českým fontem z WM a přejmenoval tento český font zpět na ICQRus.ttf. Výsledek je ten, že když v okně zpráv zvolím font s příponou CE, vidím místo českých znaků čteverečky a když zvolím nějaký font bez přípony CE, vidím stejně ruské znaky. Přitom české znaky, které píšu sám, se v okně zpráv zobrazí správně a i správně dojdou příjemci. Setkal jste se někdo s tímtéž ?
Vojtík
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 17, 2007 19:04

Příspěvekod LeeL v pát bře 23, 2007 20:30

Me toto QIP dela take od te dobry, co jsem si poridil WM v anglictine. Zkousel jsem prenainstalovat a i to co Vy, nic nepomohlo. Musel jsem tedy pozadat lidi kteri mi pisou o to aby psali bez diakritiky.
LeeL
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 13, 2007 14:21
Bydliště: K.Vary

Příspěvekod CS.ssr v ned pro 30, 2007 20:10

mě to taky blblo ale z windows/fonts sem zkopíroval times new roman přejmenoval na ICQrus.ttf zkopíroval do složky fonts v qipu a zprávy mi choděj bez diakrotiky (když někdo pošle ž přijde mi z ale pořád lepší než čtverečky nebo azbuka)
CS.ssr
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 30, 2007 20:08


Zpět na QIP PDA Windows

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron