QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Nový příspěvekod Jafff » úte 11. červenec 2017 14:05

Zdravím. Potřeboval bych radu. V poslední době se zdá, že všechny moje kontakty mě vidí stále online, i když mám qip vypnutý. To by mi samo o sobě až tak nevadilo,ale zřejmě v důsledku toho mi vůbec nechodí offline zprávy. Což už je problém, protože nikdo netuší, kdy ve skutečnosti online jsem a kdy ne, takže píší a já ty zprávy nedostávám. Nesetkal se s tím někdo?
Jafff
Nováček

Re: Offline

Nový příspěvekod Jafff » sob 22. červenec 2017 15:09

Hm, tak vyřešeno., Problém vznikl tím, že jsem jednou použil oficiální icq klient. Ten je nastavený tak, aby se i po uživatelově odhlášení snažil udržovat účet online. Tím pádem jsem byl stále přihlášení v icq2go, offline zprávy chodily tam a nějaké vypínání nebo zapínání qipu nikoho nezajímalo. Pro vypnutí tohoto svinstva je třeba jít na oficiální stránky icq a tam vypnout všechny sessions.
Jafff
Nováček

Nový příspěvekod puchal » ned 27. srpen 2017 11:23

dotaz mimo téma, kolik lidí se drží v tvém icq okolí?
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » pon 28. srpen 2017 11:22

Já bych to OT rozšířil na otázku i na Jabber-XMPP třebas bo ostatní protokoly :). U mě Jabber zmizel a ICQ jsem zkusil teď online 2 z 200-300. Je to bída.. Víc uživatelů mám i na Telegramu :)
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod apopisde » pon 28. srpen 2017 19:56

Nom.. na icq 4 z toho muzu potvrdit u 2 ze nejsou, jak pise vyse "online nonstop" no a u xmpp se to zda podobne tragicky.. kdyz zahrnu gtalk tak snad ani az tak ne, ale tech 5 6 kontaktu ktere vyuziju je miziva cast..
apopisde

Zpět na Podpora