QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

HOAX, řetězové zprávy

Mimo téma

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Příspěvekod Tomík v ned říj 14, 2007 18:54

hmm tak to je teda vzany tak prosmyslenou řetezovku jsme jeste nevidel. nechapu tu logiku co kdyz nekdo lasku nema? co potom umře mu matka? Jezis to jsou ale horzne ubohy zpray.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Xeelee v ned říj 14, 2007 19:10

Hezky receno :)
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod kein_nick v ned říj 14, 2007 19:20

Nechapu lidi co to vymysleji a jeste vic nechapu lidi co to preposilaji.... Asi nejaci dusevne chori.. :roll:
Uživatelský avatar
kein_nick
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon kvě 07, 2007 21:43

Příspěvekod Tomík v pon říj 15, 2007 14:14

ne proste oni nechapou ze zivot si nazařidis jen diky nejaky zpravě ba naopak jeste vic si nektery znepřateli. oni asi jeste nepochopili ze zivot neni postaveny jen na tehlech zpravach. je pravda ze clovek je strujcem sveho osudu ale az takhle by to brat rozhodne nemeli.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod HanyZ v úte říj 16, 2007 08:49

když jsem mu napsal, proč to posílá tak napsal cituji : MUSEL JSEM konec citace ... omfg co na to říct
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod ++JeSuS++ v úte říj 16, 2007 09:32

HanyZ píše:
STIFLERek (14:07:46 14/10/2007)
posli tuto zprávu 4 online lidem a 4 offine lidem a tvoje ICQ KYTIČKA bude BAREVNÁ jak si zvolíš ! prosím fakt to funguje
JESTLI TENTO ŘETĚZEC PŘETRHNEŠ, STRATÍŠ LÁSKU NA VŽDY (a to už je vážný) !!!dnes večer o půl noci si tvoje láska
uvědomí, že tě miluje


tak to už je moc další člověk v ignoru :lol:

Nahodou ja si chtel vzdycky vybrat barvu moji kyticky :lol: :lol: :lol:
You live 4FUN
Uživatelský avatar
++JeSuS++
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte led 16, 2007 00:47

Příspěvekod Cl_under v úte říj 16, 2007 12:02

Ciglik (20:58:24 15/10/2007)
Malý andílek sexu , pozor!O:-):-*
Jestli to budeš ignorovat bude te tvá láska nenávidet a ty budeš
mít 4000dní smulu.
Ve ctyrech dnech od nekoho uslyšíš,že te opravdu miluje!!! Když
prerušíš tenhle retez budeš mít navždy smulu takže to pošli 20ti-
lidem a me zpet jestli jsem tvuj kamarad



:roll: :lol:

Nahodou, ja si umim udělat kytičku zelenou, červenou a modrou 8-) :lol:
Uživatelský avatar
Cl_under
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 177
Registrován: sob kvě 12, 2007 16:12

Příspěvekod Tomík v úte říj 16, 2007 13:05

HanyZ píše:MUSEL JSEM


ano oprvadu krasny duvod. Treba kdyz se nekoho ptas a on ti rekne ,,proto" taky uzasna odpoved
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Xeelee v úte říj 16, 2007 17:53

Cl_under píše:Nahodou, ja si umim udělat kytičku zelenou, červenou a modrou

Klidně růžovou s bílými puntíky ;)
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Black_Fox v úte říj 23, 2007 21:14

To už radši ty 4000 dní bez lásky :D
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod Tomík v pát lis 16, 2007 06:29

tak jo děcka mam tady takovou malou ochutnvaku malyho řetězaku nevim jesli to co v nem pisou je prvada. ale ja bych věřil vlastni chuti. Bohuzel jsou tam trochu horší vyrazy. tak diky za jejich omluvu. Dikas



Jedna vědecká studie podložila, že:když denně vypiješ 3 litry vody, tak jsi za rok vypil 1kg ekoli bakterií, které se nacházejí ve vodě. To znamená, že jsi vypil kilo HOVEN!!!! Když ale budeš pít pivo.......tak toto riziko nepodstupuješ, protože ekoli baktérie přípravu piva nepřežijí. Proto řekni všem Tvým známým, hlavně těm kteří pijí vodu, že tato tekutina je zdraví škodlivá!!! Když tomu nevěříš, tak pij vodu dál. Ale kdo doopravdy přemýšlí, přijde stoprocentně na to, že je lepší pít pivo a kecat hovadiny, nìž pít HOVNA a nemít co říct. A proto pošli tento mail všem Tvým známým kteří mají pořád skleničku vody na stole a myslí si, že oni jsou ti "zdraví". A proto si dáme pivo........ NA ZDRAVÍ!!!
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod HanyZ v pát lis 16, 2007 09:37

nasněžilo a lidi vymýšlejí doma v teple další hovadiny jak tak vidím :lol:
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod kein_nick v pát lis 16, 2007 11:21

Tak to me fakt pobavilo... Nedavno mi prisla taky nejaka hova*ina ... Nechapu lidi co to vymysli ... :roll:
Uživatelský avatar
kein_nick
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon kvě 07, 2007 21:43

Příspěvekod Tomík v pát lis 16, 2007 18:23

takovy tentononc dokazes vymylet kazdy kdo nedokaze vyjit se svima myslenkama. Bohuzel no takze ja bych je raci bral jakoze taky tady dychaj kyslik a ze se tem nesmyslum muzem aspon zasmat.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Xeelee v pát lis 16, 2007 20:18

Ve vodě samozřejmě jsou bakterie (za rok jich bude určitě hodně), ale to nijak nesouvisí s její ne/pitností.
Spíš zaleží na tom, o jaké bakterie se jedná.
Asi tak no...

Pijte tvrdý alkohol!
V tom určitě žádné bakterie nebudou, takže je naprosto zdravý :D
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Black_Fox v sob lis 17, 2007 11:21

Asi jako "za celý život se vám ve spánku podaří sníst kolem pěti much a patnácti pavouků" -> nespěte ;)
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod Xeelee v sob lis 17, 2007 16:55

Mňam :)
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod HanyZ v ned lis 18, 2007 03:55

Kód: Vybrat vše
http://hoax.cz/cze/


možná to tady už bylo, ale docela mě ty hoaxY pobavily...
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod HanyZ v ned lis 18, 2007 04:11

a ještě jeden příspěvek si dovolím...toto mě opravdu pobavilo...

Dobrý den.
Dnes, 12.7. odvysílala TV Nova ve zpravodajství velmi zkreslenou informaci o údajném rasistickém výroku paní starostky MO Mariánské Hory...
Protože v inkriminované lokalitě "Bedřiška" mám už /teprve/ 2 měsíce domek a vím o čem paní starostka mluví, velmi mě pobouřila vaše jednostraná reportáž, kde jste nedali prostor nikomu jinému než zastáncům cikánů a cikánských iniciativ... Konkrétně cikáni, kteří se k případu vyjadřovali, jsou mí sousedé, takže mohu zodpovědně říct, že kdybyste na tomto místě s těmito lidmi strávili jen jeden měsíc, měli byste naprosto stejný názor jako paní starostka. Protože ti, kterých se tento výrok týkal jsou zloději, neplatiči, asociálové a paraziti společnosti. Vím o čem mluvím.
Konkrétně lidé co se vyjadřovali ve zpravodajském přízpěvku:
1. Nepracují
2. na černo jsou připojeni na el.vedení
3. ze své vlastní střechy /obecní/ si kradou okapy, svody, a část plechů střechy a vozí do sběru.
4. Rozebrali většinu vlastního plotu do sběru
5. jejich děti mi zapálili kůlnu
6. jen tak pro radost pořezali v okolí několik velkých stromů
7. vystříhali díru do mého plotu /asi aby se jim lépe kradlo/
8. oficiálně bydlí v domku 2 lidé, ale ve skutečnosti 12
9. totálně devastují své domy, vybourávají i nosné zdi
10. děti nechodí do školy, jen sporadicky když má přijít sociálka
11.berou větší sociálku než si slušný člověk vydělá prací
12. Děti /i 6ti leté/ oslovují svou matku "ty kurvo zajebaná" rodiče jim láskyplně vrací "ty zmrde já tě zabiju". Atd...
13. Občas se se sousedy na ulici pobijí, posekají mačetama
14. Na své /obecní/ zahradě zakopávají odpadky pod zem, takže je pozemek kontaminovaný kdoví čím... Není týden aby se mi ze zahrady nestratilo co je z kovu. Zmizí okap, dám nový a za pár dnů zas není...
15. úřednice na úřadě titulují "ty pičo"
Atd, atd... je toho ještě hodně...
To platí na většinu cikánů v této kolonii.
A já mám už plné zuby protěžování těchto příživníků, rozdávání obecního majetku, tolerování zlodějny, asociálního chování a výchovy jejich děcek z kterých rostou zas jen asociálové, příživníci a zloději...
Jak je možné že v právním státě některá skupina obyvatel má taková privilegia, takové výhody, může beztrestně dělat co je napadne.
Normální bílé rodině by okamžitě vzali děti do ústavu...
Garantuji Vám, že drtivá většina normálních lidí po zkušenosti s takovými individui by byla daleko méně zdrženlivá ve svých výrocích než paní starostka.
Nejsem příznivcem žádné strany, politika mne nezajímá, ani výroky paní starostky.. Osobně jí neznám Ale jsem přesvědčen že nešlo o rasistické výroky, ale pragmatické, vycházející z konkrétní situace a bezradnosti vůči této části obyvatelstva..
Pokud něco jen trochu zavání touto problematikou, stahují se politici do ulity, mlží, lezou cikánům do...aby se zalíbili protože co naplat jsou to taky voliči.. Hlavně neříct pravdu a to co si většina lidí myslí.. proto si vážím pana Čunka který dokázal říct pravdu.. A to jen proto že má OSOBNÍ ZKUŠENOSTI které ostatním politikům chybí.
Ale abych nebyl jen kritický, je tam i několik jednotlivců z řad cikánů kteří se snaží žít slušně.. Sice výjimky, ale jsou.
A teď mne můžete žalovat nebo rovnou upálit za to že jsem řekl svůj názor a pravdu. Myslím že by tato problematika stála za zmapování pro pořad na vlastní oči. Protože téměř nikdo z běžných lidí ani netuší co všechno je možné, jaké privilegia má tato část obyvatel, jak se kolem nich chodí po špičkách... To by Všem opravdu lezly oči z důlků..
Já osobně zvažuji kolem svého pozemku betonový plot s dráty pod
bezpečným napětím jak se používá pro ochranu dobytka, protože si jak mezi dobytkem připadám.
Otázka na závěr.. Jak může obec, svěřit majetek - rodinný domek /i když fiňák/ lidem kteří ho naprosto vybydlí, zdevastují, a co se dá, ještě odvezou do sběru... Co to je za hospodaření se svěřeným majetkem?
Má vůbec toto někde ve světě obdoby?!? Nebo je to jen Česká specialitka, že na každého občana platí jiný metr? Normální člověk musí na domek vzít hypotéku, makat a splácet do konce života, ale cikán dostane domek jen tak a nemusí ani platit nájem... Je logické že si toho pak neváží..
Kocourkov..
A ještě jedna otázka.. Cikáni mají své iniciativy a jsou organizace které hned straší žalobami a drží nad nimi ochranou ruku.. Ale kdo před nimi ochrání nás, obyčejné lidi, kteří nejsou menšina a musí na rozdíl od nich dodržovat zákony??????
Nevím co mi vadí více, jestli chování zmiňovaných občanů, nebo špatné zákony a laxní, alibistický přístup státu a jeho úředníků...
Vážená TV Novo, až zase budete dělat reportáž o čemkoli, hlavně o této problematice, prosím alespoň o částečnou objektivitu a soudnost...
Dejte možnost se vyjádřit všem..
Děkuji za pozornost a přeji pěkný den.
Petr Zajac - obyvatel cikánské kolonie

Kdo s pisatelem souhlasí, ať to rozešle dál.
Informovat ostatní je to nejmenší, co pro řešení tohoto stavu můžeme udělat.
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Xeelee v ned lis 18, 2007 13:50

http://www.abclinuxu.cz/blog/Bandita/2007/11/14/200149

Tohle fakt stojí za přečtení.
HOAX naruby :D

HanyZ píše:a ještě jeden příspěvek si dovolím...toto mě opravdu pobavilo...

Mě ne.
Tohle chování je u cikánů naprosto normální.
http://hoax.cz/cze/index.php?action=hoa ... ion&id=702
To má být HOAX?!?

http://hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=39
Taky HOAX jak vyšitej.
Doporučuju přečíst si diskuzi.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

PředchozíDalší

Zpět na Mimo téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron