QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

zmena hesla (vyřešeno)

zmena hesla (vyřešeno)

Nový příspěvekod Hlak » ned 1. říjen 2006 18:48

Nemuzu prijit na to jak si zmenit heslo u ICQ protokolu, pokud to teda vubec de...
Hlak

Nový příspěvekod Xeelee » ned 1. říjen 2006 19:09

Hlavni menu - Zmenit heslo

Hlavni menu je dole nad statusy (vlevo od tlacitka Pridat / vyhledat kontakt)
Naposledy upravil Xeelee dne pon 16. říjen 2006 21:26, celkově upraveno 1
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Nový příspěvekod Hlak » ned 1. říjen 2006 19:11

Diky za rychlou odpoved.
Hlak

Změna hesla :(

Nový příspěvekod Teniska » pát 4. leden 2008 9:01

Ahojky, chtela bych se zeptat jak je možný, že mi nejde změnit heslo? Při pokusu mi to vždy napíše: "Sorry, OLD password is wrong". Ale když se se starým heslem přihlašuju každy den, tak nemůže být špatné, ne? Nebo muže to být tím, že má 9 míst? Potřebovala bych si totiž zařídit jimma do mobilu, jenže tam mi to hlásí error, že muže byt heslo dlouhe pouze 8 míst.. Chtela bych to zmenit.. Poradí mi nekdo prosím? :( :cry:
Teniska
Nováček

Nový příspěvekod Lms » pát 4. leden 2008 9:19

ICQ server podporuje pouze 8 znaků, takže zadávej pouze prvních 8 znaků a bude to funkční.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

THX :)

Nový příspěvekod Teniska » pát 4. leden 2008 9:59

Děkuuuujii Lms :-* Opravdu jsi mi moc pomohl :)
Teniska
Nováček

Re:

Nový příspěvekod zmena hesla u infium 9030 RC » pát 4. září 2009 16:09

Lms píše:ICQ server podporuje pouze 8 znaků, takže zadávej pouze prvních 8 znaků a bude to funkční.

dobry den mam problemek.. chtel jsem si dat qip co teleofnu ale ouha.. nefunguje me heslo co jsem vzdy mel.
Kdyz dam zmenit v pc qipuheslo napise me to ze to neni to prave. Tak jsem pres sw Advanced IP password Recovery dal zjistovat heslo.. ok naslo ho to aje je silene dlouhe ok kopiruju prvnich 8 znaku. ale nic.. stale nic ;(
ani pri zmene v qip ani pri prihlasovani na icq.com..
mate radu??
dekuju
zmena hesla u infium 9030 RC

Re: zmena hesla (vyřešeno)

Nový příspěvekod hanulka1 » pon 13. září 2010 18:30

dobrý den mám problém chci si na qipu změnit heslo nakliknu na ikonku zadám původní heslo a nové heslo i potvrdit heslo a když kliknu na ok tak se mi to stejně nezmění a mám pořád staré heslo a netuším co stím.Díky za pomoc Hanka
hanulka1

Nový příspěvekod vencisaa » pon 13. září 2010 19:00

Ahoj.
No je pravda že občas se stávalo že "klucí z ICQ" z důvodu bezpečnosti zamezily možnost změny hesla pomocí klienta (a to jakéhokoliv - tj. je jedno jestli člověk používá QIP, ICQ, Mirandu, nebo Trillian - prostě to nešlo), proto je tady ještě jedna možnost a to nechat si změnit heslo pomocí oficiálních stránek, tj. pomocí stánky:
http://www.icq.com/support/change_password/
Na této stánce, se nejdříve přihlásíš pomocí svého starého hesla a po přihlášení ti bude umožněna změna hesla. Tato možnost by měla fungovat vždy. Jen důrazně doporučuju ono nové heslo nezapomenout ;-)
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod hanulka1 » pon 20. září 2010 19:05

ahojky,tak jsem to zkoušela a bohužel mi to nejde,nevim proč ale zadám staré heslo zadám nové heslo a ani se to nehne nic to nedělá pstě to nereaguje a toto mi nejde ani u qipu tak netuším kde je problém přítel to zkoušel semnou a nešlo to.nevíme co s tím.
hanulka1

Nový příspěvekod Raderick » sob 6. listopad 2010 15:04

Zdar lidi, také jsem zkoušel změnit si heslo a nejde to. Zkoušel jsem to jak přes qip (tam se po stisknutí OK nic neděje), tak i přes stránky icq.com a také to nejde, nevím, jak jinak to mám změnit, díky za radu ;-)
Raderick

Nový příspěvekod Shaarka » úte 28. prosinec 2010 22:51

Ahoj všem, taky jsem s tím měla problém, ale nakonec se zadařilo. Skutečně to funguje přes icq.com: https://www.icq.com/support/change_password/
Člověk u toho musí být přihlášen a nové heslo nesmí být slabé - takže použijte nějaké velké písmeno a nějaký znak jako otazník apod. a snad vám to taky půjde :idea:
Shaarka

Zpět na Podpora