QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Back To QIP 2005 skin (skin do QIP Infium a QIP 2010)

Pravidla fóra
www.skiny.qipim.cz

Re: Back To QIP 2005 skin (skin do QIP Infium a QIP 2010)

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 17. listopad 2010 19:10

Tak tak, jenom jsem to nezměnil (možná to ještě spravím). Chyba není na tvém přijímači :)

P.S.: Jsem rád, že to někdo čte! :)
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Hansmol » ned 6. únor 2011 21:31

Zdar, jako první chci poděkovat Black_Fox ovi (a ostatním) za užitečnou práci s tvorbou skinu qipu 2005.. A za 2. bych se chtěl zeptat, jestli je možný nějakým zásahem (skin,úprava qipu) změnit to, že qip 2010 má pevně danou minimální šířku okna konverzace a kontakt listu.. A nakonec bych se chtěl zeptat jestli je možné *nějak* nastavit abych mohl přepínat kontakty tak jako u starého qipu 2005 (mám na mysli zmáčknutí TAB+(šipka) ) tu v 2010 mi to chybí a musím pro změnu kontaktu šahat po myšce.. Předem děkuji za odpověď Hans..
Hansmol

Nový příspěvekod xstrv01 » ned 6. únor 2011 21:41

Přiznám se, že s ničím nepomůžu. Ale docela by mne zajímalo, na co člověk potřebuje zmenšovat CL a konverzaci? :shock: Já jsem to teď stáhnul na minimum, co mne to pustí a obojí už bylo v té chvíli dávno nepoužitelné.
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » ned 6. únor 2011 21:59

2/ dle mého ne
3/jestli dobře chápu přepínat tak v konverzaci ctrl+tab (funguje i v prohlíčečích atd.), případně alt+[ě] atd ty čísla...
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod vencisaa » ned 6. únor 2011 21:59

no myslím že pod hranici minimální šířky okna konverzace popřípadě kontaktl listu se jít nijak nedá, protože to není věc skinu popřípadě nějakého nastavení, ale jednoduše je tento parametr napevno nastaven programátory QIPu...

Jinak z tou zkratkou si úplně nejsem jistí co myslíš, ale jestli myslíš přepínání kontaktů v rámci okna konverzace, tak tam se používá stejná zkratka jako ve většině programů se záložkamy (stejně jako ve Firefoxu, Internet Exploreru atd...) a ta zkratka je:
Ctrl + Tab

Popřípadě je možné ještě použít méně známou možnost a tou je
Alt + 1, Alt + 2, Alt + 3, ...atd...až Alt + 0

Tak doufám že ti tohle pomůže.
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod Hansmol » pon 7. únor 2011 10:49

2 xstrv01: No hodilo by se mě zmenšit si okno konverzace, vím že pro lidi co mají 27" monitory s obřím rozlišením je minimální možná šířka okna už nepoužitelná, ale v mém případě se to jako nepoužitelné nejeví..

2 puchal: Dík za radu, sice k tomu tabu musím ještě mačkat CTRL a navíc tímto způsobem se to pohybuje jen 1 směrem a to doprava, což je nevýhodný.. Druhá možnost s Alt je lepší a asi si na ni budu muset zvyknout no, ale stejně mi víc seděla varianta Tab+šipka..

2 vencisaa: Taky sem si to myslel, že je to parametr nastaven autory qipu, ale je škoda že je to pevně dané.. A tou zkratkou myslím to co jsi popsal, jen mi přijde více intuativní Alt+šipka..
Hansmol

Nový příspěvekod puchal » pon 7. únor 2011 12:53

Hansmol zvykneš si a budeš to milovat (ctrl+šipka je sice hezké, ale není to univerzální jako ctrl+tab), to jde použít všude... na druhou stranu je ctrl+shift+tab
a je víc kláv zktatek, nastavení-kláv zkratky myslím, aktivovat pro přečtení new zprávy je ctl+shit+a a je tma toho víc myslím že si najdeš oblíbené... (btw na new zprávu se mi libí stl+shift+e [můžeš zmáčknout jednou rukou])
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Hansmol » pon 7. únor 2011 13:54

2 puchal: nj ale je to (ctrl+tab) nepraktický když máš víc kontaktů v rámci okna konverzace a jsi například na 2. pozici (2 kontakt zleva) a píše ti ten první zleva, tím způsobem ctrl+tab musíš projet přes ostatní kontakty aby jsi se dostal na 1.zleva.. Postaru by to byla Tab+šipka doprava a byl by jsi hned na 1. kontaktu zleva.. Ale zamlouvá se mi jak jsi uvedl otevření (nepřečtené) nové zprávy..

Jo ještě mě napadlo, ale to vím že by to byl o5 zásah do programu, kdyby se dal Antispam robot z qipu 2010 dostat do qipu 2005.. Protože mě vyhovuje spíše starý qip ale lezou mi na nervy *ruský kamarádi* co mě spamujou i přes nastaveného Antispama v qip 2005..
Hansmol

Nový příspěvekod puchal » pon 7. únor 2011 16:44

říkám ctrl+shift+tab posouvá zprava doleva a ctl+tab je zleva doprava... & ty čísla to alt+ [číslo] které je snad ještě lepší
jo mám rád ty zkzatky a je jich tam víc na zobrazení kontakt listu a tak to je fajn:)
s antispamem jsem neměl problém v žádném qipu nebude rozdílné nastavení? se mi nezdá
a do starého 2005 qipu nechoď ten je mrtví a nemáme ho rádi!:D qip 2010/infium je budoucnost v qipu 2005 už je v hrobě a zaházen hlínou, jen sem tam zalejí aby rostly kytičky na hrobě, aby fungoval :D)
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » čtv 31. březen 2011 17:14

Ahoj, krátké info. Opravdu ještě nejsem mrtvý! :D Jenom mému času vládne triumvirát práce+bakalářka+přítelkyně. Nové buildy Infia docela sleduju a 9045 N1 se už momentálně nalézá na mém stroji, takže se pravděpodobně objeví nová verze skinu - hned jak mě přestane bavit hádat nové ikony poslepu :)

EDIT: překlep
Naposledy upravil Black_Fox dne pát 7. říjen 2011 9:13, celkově upraveno 1
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod vencisaa » čtv 14. duben 2011 16:26

Ahoj, tak jsem udělal testovací (!!!) verzi skinu BackToQip 2005 v 20.2 - opravdu berte že to není ta verze co sem dává BlackFox, kterej v upravování a tvoření skinů má mnohem více zkušeností než já.
Ke stažení:

Back To QIP 2005 reskin.
Verze: 20.2,
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod Hansmol » čtv 19. květen 2011 9:39

Zdar, tak se ozývám po dlouho době, na přepínání jsem si zvykl, ale mám jiný problém a to s výpadky qipu 2010, zajímalo by mě, jestli zaznamenáváte také výpadky nebo je něco špatně jen u mě. Popřípadě jaké je nejvhodnější "Nastavení/připojení". Pokud píši do nesprávné sekce tak se omlouvám..
Hansmol

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 10. říjen 2011 23:44

Nová verze s podporou prvního stabilního buildu QIP 2012, nakonec teda přece jen až dnes a ne včera %)
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Předchozí

Zpět na Skiny