QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

po spusteni qipu se resetne PC

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

po spusteni qipu se resetne PC

Příspěvekod Chichi v pát bře 23, 2007 23:07

po spusteni qipu se resetne PC. je to vubec mozne? 3x sem ho zapl a 3x se to resetl PC. uz nemam odvahu to znova zapinat... :(
/edit: mam uplne novej windows, QIP to byl 8010, zkusousel sem i starsi verzi...
Chichi
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát bře 23, 2007 23:06

Příspěvekod Xeelee v sob bře 24, 2007 02:15

Zkus PC scan antivirem, antispywarem apod.
Pochybuji ze by v QIPu byl kod na restartovani pocitace.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod jenda.69 v sob bře 24, 2007 02:21

No a možná ještě zkusit pravým na tento počítač - vlastnosti - upřesnit.. Pak ve spuštění a zotavení systému - nastavení a zrušit zaškrtnutí Automaticky restartovat..
Pak ten QIP zkusit spustit znova a jestli to napíše modrou obrazovku, tak se podívat, co je na ní...i když to asi bude zbytečný
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod cardi v sob bře 24, 2007 08:27

jenda.69 píše:No a možná ještě zkusit pravým na tento počítač - vlastnosti - upřesnit.. Pak ve spuštění a zotavení systému - nastavení a zrušit zaškrtnutí Automaticky restartovat..
Pak ten QIP zkusit spustit znova a jestli to napíše modrou obrazovku, tak se podívat, co je na ní...i když to asi bude zbytečný



no myslim si ze tim to nebude tak jak pise xeelee projed to vsim co mas na tu havet :X (doporucuji SuperAnti Spyware,SpySweeper,CCleaner,WinASO Registry Optimizer-registry atd.)
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Příspěvekod jenda.69 v sob bře 24, 2007 10:41

Ale taky je to možnost. Když jsem používal Outpost firewall, tak se mi něco podobnýho dělo třeba když jsem chtěl spustit ovladač od zvukovky nebo takovej ten ovládací panel, co je u xampp...
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod cardi v sob bře 24, 2007 12:06

jenda.69 píše:Ale taky je to možnost. Když jsem používal Outpost firewall, tak se mi něco podobnýho dělo třeba když jsem chtěl spustit ovladač od zvukovky nebo takovej ten ovládací panel, co je u xampp...


jj pravda pravda
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Příspěvekod Chichi v sob bře 24, 2007 12:27

v tu dobu sem mel windows starej jen 2 hodiny (jeste bez SP2). a to sem este nahral nejdriv firewall a pak teprve se pripojil na net. a uz me to hlasi dva trojaky. jeden dokonce je modifikace svchost kterymu sem veril a povolil ho :oops: . a ten druhej mel tak exotickej nazev ze me to bylo jasny ze je to trojak, jenze on se stejne dostal na disk... tak ted to cely projedu vsema programama a uvidime....
Chichi
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát bře 23, 2007 23:06

Příspěvekod cardi v sob bře 24, 2007 15:30

Chichi píše:v tu dobu sem mel windows starej jen 2 hodiny (jeste bez SP2). a to sem este nahral nejdriv firewall a pak teprve se pripojil na net. a uz me to hlasi dva trojaky. jeden dokonce je modifikace svchost kterymu sem veril a povolil ho :oops: . a ten druhej mel tak exotickej nazev ze me to bylo jasny ze je to trojak, jenze on se stejne dostal na disk... tak ted to cely projedu vsema programama a uvidime....


no ja po formatu prvni co udelam davam dicky do pc antivirak bez neho na net ani za boha jinac doporucuju (Kaspersky Internet Security) ma i firewall a je fakt luxusni mam odtestovane mega moc s timto programem :)jinac pouzi nejaky z programku co sem psal na spyware sou jedny z nej co sme tu napsal.Hodne stesti pri odstranovani haveti hh 8-)
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Příspěvekod Xeelee v sob bře 24, 2007 16:17

Nekteri lide kteri se v pocitacich opravdu vyznaji si nastavi firewall a antivir neinstaluji.
Skodlivy kod v PC nemaji a antivir jim neubira procesorovy cas.

Nebo je take resenim nainstalovat Linux kde antivir neni potreba protoze pro Linux viry prakticky neexistuji a kvalitni firewall ma integrovany v jadre.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod jenda.69 v sob bře 24, 2007 16:41

S firewallama je to těžký.. Už jsem zkoušel Kerio, Outpost, ZoneAlarm, Jetico... a se všema jen problémy. Teď mam Comode Firewall a ten se zatim tváří ze všech nejlíp a řekl bych, že systémový zdroje žere minimálně, protože oproti ZoneAlarmu mi třeba Battlefield 2142 jede skoro 2x plynuleji... :) No nic, jsme OT. Omlouvám se.
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod cardi v sob bře 24, 2007 17:55

jenda.69 píše:S firewallama je to těžký.. Už jsem zkoušel Kerio, Outpost, ZoneAlarm, Jetico... a se všema jen problémy. Teď mam Comode Firewall a ten se zatim tváří ze všech nejlíp a řekl bych, že systémový zdroje žere minimálně, protože oproti ZoneAlarmu mi třeba Battlefield 2142 jede skoro 2x plynuleji... :) No nic, jsme OT. Omlouvám se.


njn ja treba hry nehraju ale KIS nezere taky vubec moc a problemy sem snim zatim nemel co sem hral kdysi tak sem si ten antivirak dycky pri hrani vypinal :) ale co muzu rict KIS je luxus :) nemuzu si ho vynachvalit ale to je na kazdem co si da ze :wink:
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v sob bře 24, 2007 18:14

kasperskyho antivirak sem mel taky, spoledne s kerio firewallem, a nemuzu si na ne stezovat, as do doby, kdy mi zahadne prestala fungovaty licence, a pak jsem si zakoupil :oops: nod32 a sem taky spokojenej..,
v podstate jediny viry, se kterejma se setkavam, tak jsou stejne v mejlu, kde se jim muze vyhnout nastavenim treba spam. kosiku..,
ale at si kazdej da co chce, jen ne avg, a nebo avast :!:
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod Chichi v sob bře 24, 2007 18:19

uz sem na to prisel QIP nespolupracuje s mou zvukovou kartou. zni to sice blbě ale je to tak.... hodi to modrou obrazovku s P17xfilt.sys coz je jeden ze souboru creative soublaster 24 bit.
Zda se ze budu muset nedobrovolně prejit na jinej komunikacni program.... :(

uz v mym milulym windows se me vzdy PC resetl kdyz se spustil pokud jsem mel nainstalovan ten ovladac (se tam instaluje sam kdyz je zvukovka zapojena). a ted uz vim proc se tam tedhy ten windows resetoval bylo tim ze sem mel nastaveny QIP automaticky spusteni pri startu windows.
Naposledy upravil Chichi dne sob bře 24, 2007 18:24, celkově upraveno 1
Chichi
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát bře 23, 2007 23:06

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v sob bře 24, 2007 18:22

Chichi píše:
a nebo si koupit jinou zvukovku.., :lol:
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod Chichi v sob bře 24, 2007 18:25

Martin J. - Cetelon píše:
Chichi píše:
a nebo si koupit jinou zvukovku.., :lol:

milej zlatej. to je celkem solidni zvukovka 3 dny stara za cca 1400Kč. asi nebudu kupovat novou....

/edit zajimave ICQ jede. jenze tam je vic reklam nez na ledove plose v sazka areně
Chichi
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát bře 23, 2007 23:06

Příspěvekod jenda.69 v sob bře 24, 2007 18:53

No, tak v tom případě zkusit přeinstalovat ovladače (na nejnovější, nebo třeba i starší, chce to zkusit, jestli pomůže).. No a možná napsat autorovi QIPu, i když nevím, jestli s tím něco nadělá...
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod Chichi v ned bře 25, 2007 15:19

tak pomohla aktualizace ovladacu zvukovky :wink:
Chichi
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát bře 23, 2007 23:06

Příspěvekod Xeelee v ned bře 25, 2007 23:13

Chichi píše:uz sem na to prisel QIP nespolupracuje s mou zvukovou kartou. zni to sice blbě ale je to tak....

Po dlouhy dobe nejakej zajimavej originalni problem :hihi: :kuk :perfect:
A jeste sis vycistil system...
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod jenda.69 v pon bře 26, 2007 15:23

Čim si ho vyčistil? Vždyť měl novou instalaci.
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod cardi v pon bře 26, 2007 16:51

Martin J. - Cetelon píše:kasperskyho antivirak sem mel taky, spoledne s kerio firewallem, a nemuzu si na ne stezovat, as do doby, kdy mi zahadne prestala fungovaty licence, a pak jsem si zakoupil :oops: nod32 a sem taky spokojenej..,
v podstate jediny viry, se kterejma se setkavam, tak jsou stejne v mejlu, kde se jim muze vyhnout nastavenim treba spam. kosiku..,
ale at si kazdej da co chce, jen ne avg, a nebo avast :!:


jjsouhlasim :D nedavejte avg ani avast toto jsou nejslabsi antiviraky co sme kdy poznal tam proleti i moucha i kdyz to ma tatik na pc :D
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Další

Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků