QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP 2005 vs. Špion hesel na nezabezpecene siti

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

QIP 2005 vs. Špion hesel na nezabezpecene siti

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v úte dub 24, 2007 00:30

Mam nekolik icq uctu, a standartne se pripojuju na jeden, nekdy i na druhy.., -- vcera vecer jsem byl pripojeny na dvou, a najednou se mi zobrazilo, ze muj ucet je pripojen z jineho IM, a tak sem se ve druhem seznamu podival, z jakeho icq, a odkud jsem prihlaseny.., a dozvedel jsem se tam, ze klient je "-" s verzi protokolu "8" a jen par vecma.., -- a dneska se mi to stalo znovu, kdys jsem byl v praci, pripojeny pres meebo, na obou uctech icq, tak mi opet tento ucet spadnul, a byl pripojeny na nejakem jinem klientu, bohuzel meebo nezobrazi, na jakem klientu to bylo, ani nic moc ostatniho, ale predpokladam, ze to bude to stajne, -- horsi je, ze v dobe, kdy byl an me nekdo pripoejny, rozeslal, pravdepodobne asi jako hromadnou zpravu nejake odkazy na spamy, a nekteri mi chytri pratele jsou od te doby zavirovani., -- a me by tedy zajimalo, jak je odolny QIP vuci zjisteni hesla, na NEZABEZPECENE SKOLNI SITI,
a jak by mohl byt odolny vuci prolomeni hesla MEEBO na NEZABEZPECENEM PODNIKOVEM INTRANETU
Zmenil jsem si projistotu heslo, predtim jsem mel "sp18-" heslo jsem zmenil, a uvidime, jestli to bude mit nejaky ucinek.., -- snad jo.., protoze nakazeny byl prave jeden ucet s timto heslem..,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod Xeelee v úte dub 24, 2007 08:17

Existuji placene programy ktere ti rozsifruji heslo u jakehokoliv myslitelneho IM klienta takze pokud nemas opravdu dobre zabezpeceny pocitac tak je mozne aby se tam nekdo dostal.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v úte dub 24, 2007 11:42

njn.., me se to stalo pravdepodobne ve skole, protoye tam nemame ani antivir.., teda mame, ale je to avg.., --
heslo sem ymenil, tak doufam., ye to chvili yase vzdryi..,

P.S. Jestli nekomu ode mne neco v minulzch par dnech prislo neco, co vzpadalo podeyrele, moc se mu omlouvam..,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod DreamWalker v úte dub 24, 2007 11:42

Zhrniem to takto:
Ked chce niekto tvoje heslo v ramci LAN, mozes si trebars zadovazit aj Steganos VPN a nepomozes si nic.
Vdaka parametru /cryptpass sa vsak prihlasujes pomocou hashu, co s pomocou /secure znechuti vacsinu utocnikov.

Co sa tyka hesliel ulozenych v adresary QIP, mozes robit co chces, ak by sa niekomu ako je Cobans chcelo spravit nieco na posielanie hesiel, uz ma davno aj moje. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
DreamWalker
International QIP Support
 
Příspěvky: 760
Registrován: ned dub 01, 2007 16:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Xeelee v úte dub 24, 2007 17:53

Martin J. - Cetelon píše:P.S. Jestli nekomu ode mne neco v minulzch par dnech prislo neco, co vzpadalo podeyrele, moc se mu omlouvam..,

Rozesli hromadnou zpravu vsem lidem z CL a vysvetli jim co se stalo popripade tam muzes hodit link na tenhle topic.
Pokud mas heslo ulozene tak si ho smaz a prihlasuj se pomoci parametru /secure.

Ja na cizich pocitacich hesla nikdy neukladam protoze jejich desifrovani neni nic sloziteho.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod DreamWalker v úte dub 24, 2007 18:11

Xeelee píše:Ja na cizich pocitacich hesla nikdy neukladam protoze jejich desifrovani neni nic sloziteho.

Staci ked pripojis usb kluc. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
DreamWalker
International QIP Support
 
Příspěvky: 760
Registrován: ned dub 01, 2007 16:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Xeelee v úte dub 24, 2007 18:24

...ani nespoustim z flashky programy ve kterych jsou ulozena hesla.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v úte dub 24, 2007 20:33

Xeelee píše:Rozesli hromadnou zpravu vsem lidem z CL a vysvetli jim co se stalo popripade tam muzes hodit link na tenhle topic.
Ja na cizich pocitacich hesla nikdy neukladam protoze jejich desifrovani neni nic sloziteho.

To bych mohl.., -- no ja na Flashce heslo ulozene taky nemam.., jedina hesla, ktera na ni mam ulozeny, tak ty sou v Opere, a Mozille, ale ty jsou pod hlavnim heslem, vim, ze se da obejit, ale ne kazdeho to napadne.., a mam tam ulozene jen ty mene dulezite..,
jinak se nikde nepripojuju z klienta, ktery by byl nainstalovan primo v tom PC.., -- (jen v mych, a ty mam teoreticky zabezpeceny dobre)
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron